Groepsaccommodaties in de Achterhoek en Twente

Groepsaccommodaties in de Achterhoek en Twente

Groepsaccommodaties in de Achterhoek en Twente. Wij hebben voor u een overzicht gemaakt van de vele groepsaccommodaties op een korte rijafstand van ons pand in Laren Gelderland.

De groepsaccommodaties zijn gevestigd in de buurt van Zutphen, Deventer, Gorssel, Lochem, Holten, Vorden, Bronckhorst, Bathmen, Barchem, enz. enz.

 

Hieronder een overzicht van de vele groepsaccommodaties in onze regio. Mocht u naast uw verblijf in een van deze groepsaccommodaties op zoek zijn naar een activiteit? Klik dan op deze link. Ook is het mogelijk om bij uw groepsaccommodatie de activiteiten bij u op locatie te houden. Dit gaat dan uiteraard gepaard met goed overleg.

 

Accommodatie Locatie Afstand vanaf UniekeUitjes Contact
Heicohoeve Zutphen 18,4 km info@deheicohoeve.nl

0651171508

meer info
Achterhoek vakantieboerderij Borculo 16,4 km info@vakantieboerderijen.nl

06-51629590

meer info
Tramzicht Laren 300 m 0573 – 402476

info@tramzichtlaren.nl

meer info
Heytinkhorst Hengelo 20,4 km 0575 -461441 meer info
Geldersgroendland Barchem 13,1 km Info@geldersgroenland.nl meer info
Dijkhoeve Borculo 20,5 km dijkhoeve@planet.nl

0650498249

meer info
Haverkamp Hengelo GLD. 26,5 km Info@dehaverkamp.nl

0575 467666

meer info
Groepshotel Tienhoeve Hengelo GLD. 20,5 km info@detienhoeve.nl

0575 – 467707

meer info
Biesterveld Vorden 11,7 km info@groepsaccomodatiebiesterveld.nl

0575-553285

meer info
Gastenboerderij Kosman Holten 12,7 km info@gastenboerderijkosman.nl

0548 – 367494

meer info
Gastenverblijf Haverjan Markelo 22,6 km info@haverjan.nl

0547 – 275551

meer info
Bovenberg Markelo 18 km info@debovenberg.nl

0547 361781

meer info
Het Bravenne Holten 9,7 km 0548 366868

0637594732

meer info
Villa Zilverlinde Vorden 12,7 km info@villazilverlinde.nl

06 21811791

meer info
Kolhoop Markelo 26,1 km 0547 271629 meer info
Buitenhof de Heerlijckheid Hengelo 16,7 km 0521 587300 meer info
Kampeerboerderij Wagenvoort Warnsveld 11,8 km kampeerboerderijolthof@gmail.com

0575 551378

meer info
Oltvoort Harfsen 11,3 km info@oltvoort.nl

0573 431201

meer info
De Waltakke Lochem 12,4 km info@dewaltakke.nl

0573 471313

meer info
Ruiterskamp Eibergen 27,1 km 0545 471882

info@ruiterskamp.nl

meer info
Jolinckhoeve Barchem 12,6 km 0618863916

info@jolinckhoeve.nl

meer info
Hooge Weide Vorden 15,7 km 0623270963

info@landgoeddehoogeweide.nl

meer info
Holterveldsehoeve Hengelo GLD. 21,9 km info@holterveldsehoeve.nl

0575 463088

meer info
De Zwemkolk Markelo 16,8 km info@zwemkolk.nl

0547 363176

meer info
Jade (Hof van moeder aarde) Neede 22,7 km arjan@hofvanmoederaarde.nl

0622712901

meer info
Schuppen recreatie Gelselaar 14,1 km info@schuppenrecreatie.nl

0545 482070

meer info
De Heksenlaak Barchem 12,7 km info@heksenlaak.nl

0573 441306

meer info
Boerderij Schoneveld Ruurlo 14,6 km info@boerderijschoneveld.nl

0573 491603

meer info
Hoeve Lochem aan de Berkel Lochem 6,2 km 0528 229440

 

meer info
Villa Rozenhof Almen 4,8 km info@villarozenhof.nl

0575 433307

meer info
De Hoestinkhof Markelo 16,7 km info@hoestinkhof.nl

0547 361812

meer info
Domein groot Besselink Almen 9,2 km info@grootbesselink.nl

06 21638390

meer info
Landgoed Morgenstern Barchem 14,1 km info@morgenstern.nl

0573 441920

meer info
Vakantiepark Sallandshoeve Nieuw-Heeten 17,6 km info@sallandshoeve.nl

0572 321342

meer info
Vakantiepark de Lindenberg Holten 14,3 km info@delindenberg.nl

0548 365365

meer info
Erve Meenderinkboer Markelo 11,9 km info@ervemeenderinkboer.nl

0547 361495

meer info
Vakantieboerderij Slotman Eibergen 28,3 km info@vakantieboerderijslotman.nl

0545 471191

0612473328

meer info
Erve de Horst Eibergen 23,8 km info@ervedehorst.nl

06 53875096

meer info
Camping Groot Willink Haarlo 18,9 km info@grootwillink.com

0610946725

meer info
Betteld Zelhem Zelhem 31 km 0314 627200 meer info
Rezonans Warnsveld 10,7 km info@rezonans.nl

0573 431171

meer info
De Eek Steenderen 25,4 km info@de-eek.nl

0575 451274

meer info
Vakantiepark Hessenheem Markelo 15,4 km info@vakantieparkhessenheem.nl

0547 334452

meer info
Vakantiepark de Bronsbergen Zutphen 17 km 0575 468070 meer info
De Reehorst Vorden 14,3 km info@dereehorst.nl

0575  551582

meer info
Kleilutte Enter 24 km info@kleilutte.nl

0547 381819

meer info
Erve Veldink Haarlo 22,1 km info@erveveldink.nl

0545 261448

meer info
De Woeste Wieven Diepenheim 24,6 km info@dewoestewieven.nl

0620848424

meer info
Erve Luttikhengel Markelo 22,8 km info@erveluttikhengel.nl

0547 271202

meer info
Erve Bloeme Haarle 24,1 km info@ervebloeme.nl

0548 595294

meer info
Landgoed Keppel Hoog-Keppel 30 km 0575 467346

info@landgoedkeppel.nl

meer info
Spijkvoorde Lettele 13,5 km info@spijkvoorde.nl

0650271761

meer info
Vakantieboerderij Schalkhaar Schalkhaar 26,2 km info@vakantieboerderijschalkhaar.nl

0570 531347

meer info
Scouting Stoevelaargroep Goor 17,6 km blokhut@stoevelaargroep.nl

0547 707008

meer info
De Barlo Markelo 25,6 km info@debarlo.nl

0547 276283

meer info
De Langenberg Rijssen 22,6 km info@delangenberg.nl

0547 381572

meer info
‘t Schuttenbelt Enter 25,9 km info@vakantiecentrum-schuttenbelt.nl

info@boekuwbuitenhuis.nl

0547 381472

meer info
Het Rheins Enter 25,2 km info@het-rheins.nl

0547 383531

meer info
Outdoors Holten Holten 12,8 km info@outdoors.nl

074 256 9898

meer info
Casa familia Salland Holten 14,3 km beheer@casafamiliasalland.nl

0613239587

0548 365224

meer info
Huis in ‘t veld Lettele 14 km info@huisintveld-lettele.nl

0570 551614

meer info
Vlierscheveld Neede 24,5 km info@vlierscheveld.nl

0623202358

meer info
Flierhutte Markelo 15,5 km info@deflierhutte.nl

0612640602

meer info
Mölke Zuna 24,4 km info@molke.nl

0548 512743

meer info
Geitenmeijer Holten 16,2 km info@degeitenmeijer.nl

0630991726

meer info
Drostenerve Olst 30,1 km info@hetdrostenerve.nl

0570 561356

meer info
Nivon natuurvrienden Hall 27,8 km 088 0990 970

088 0990 950

meer info
Boerderij de vrije geest Toldijk 22 km info@boerderijdevrijegeest.nl

0575 470867

meer info
Landgoed Zelle Hengelo 19,7 km info@zelle.nl

0575 467346

meer info
De Reekamp Zelhem 26,4 km Dinekevanvelde@live.nl

0314 622229

0615894349

meer info
De Meibeek Ruurlo Ruurlo 22,3 km info@campingdemeibeek.nl

0573 491236

meer info
Elzenbos Vorden 11,5 km info@elzenbos.nl

06 49414911

meer info
Ehzerburg Almen 5,1 km info@ezherburg.nl

0575 229026

meer info
Erve Boerkamp Warnsveld 12 km Regelink-boerkamp@hetnet.nl

0575 551380

meer info
‘t Venne Lochem 8,5 km info@tvenne.nl

0573 251916

meer info
Bospark de Bremstruik Ruurlo 17,1 km info@bremstruik.nl

0573 451441

meer info
De Runneboom Barchem 10,7 km info@derunneboom.nl

06 25478120

meer info
Zuurberg Holten 11,1 km 0548 361613 meer info
Hotel de Achterhoek Laren 1 km info@hoteldeachterhoek.nl

06-30861431

meer info
Hof van Gelre Lochem 7,8 km info@hofvangelre.nl

0573 253351

meer info
Scheperskamp Lochem 8,3 km info@hotelscheperskamp.nl

0573 254051

meer info
Bon Aparte Barchem 10,2 km 0573 298900
info@hotelbonaparte.nl
meer info
Woodbroke Barchem 11,8 km 0573 441734
info@woodbrookebarchem.nl
meer info
Ehzerwold Almen 5,1 km Receptie@ezherwold.nl
0575 431143
meer info
De Hoofdige Boer Almen 7 km 0575 431744
Reserveringen@dehoofdigeboer.nl
meer info
De gravin van Vorden Vorden 12,5 km 0575 551227
info@degravinvanvorden.nl
meer info
Bakker Vorden 13 km info@bakker.nl
0575 551312
meer info
Avenarius Ruurlo 16,9 km info@avenarius.nl
0573 451122
meer info
De Tuinkamer Ruurlo 21,1 km 0573 452 147 meer info
Berkel Palace Borculo 17,9 km info@berkelpalace.nl
0545 274333
meer info
Prinsen Haarlo 21,5 km 0545 261232
info@hcrprinsen.nl
meer info
‘t Holt Diepenheim 21,1 km 0547 351844
Info@hoteltholt.nl
meer info
Herikerberg Markelo 15,2 km info@hotelherikerberg.nl

0547 368 750

meer info
Kastantjefabriek Eibergen 27,4 km info@kastanjefabriek.nl
0545 700222
meer info
De gouden leeuw Bronkhorst 25,5 km info@herbergdegoudenleeuw.com
0575 451231
meer info
Het oude postkantoor Brummen 23,8 km info@hetoudepostkantoor.nl
0575 566781
meer info
‘s Gravenhof Zutphen 16,9 km 0575 596868
info@hotelsgravenhof.nl
meer info
Ijsselhotel Deventer 17,1 km deventer@sandton.eu
0570 667080
meer info
Vischpoorte Deventer 15,9 km info@vischpoorte.nl
0570 642144
meer info
Huis Vermeer Deventer 16 km info@hotelhuisvermeer.nl
0570 612826
meer info
Finch Deventer 16,1 km hello@hotelfinch.nl
0570 236000
meer info
Royal Deventer 16,4 km royal@royal-deventer.nl
0570 611880
meer info
In het huis van Deventer Twello 15,7 km 0638373773 meer info
Taverne Holten 23,7 km welkom@taverne-twello.nl
0571 271514
meer info
De Swarte Ruijter Rijssen 13,9 km info@swarteruijter.nl
0548 596660
meer info
Sallandse heuvelrug Hengevelde 20,1 km info@hotelsallandseheuvelrug.nl
0548 516900
meer info
Hof van Twente Diepenheim 25,7 km 0547 333000
info@hotelhofvantwente.nl
meer info
De Lochemse berg Barchem 10,4 km info@delochemseberg.nl
0573 251377
meer info
Engelenburg Brummen 26,3 km info@engelenburg.com

0575 569999

meer info
Postillion Hotels Deventer 14 km info@postillionhotels.com

+31 85 0580 100

meer info
‘t Oer Zutphen 17,2 km zutphen@proeflokaaltoer.nl
0575 798080
meer info
StayOkay Gorssel 9,2 km gorssel@stayokay.nl
0573 431615
meer info
Stadhotel Rijssen Rijssen 24 km info@stadshotelrijssen.nl
0548 515130
meer info
Huis te Eerbeek Eerbeek 29 km info@fletcherhoteleerbeek.nl
0313 659135
meer info
Gilde Deventer 16,6 km info@hotelgilde.nl
0570 641846
meer info
Gaia Diepenveen 21 km receptie@hotelgaia.nl
0570 593666
meer info
Garni Villa-Arrisja Eefde 11,7 km info@villaarrisja.nl
0575 845312
meer info
Greune Weide Eibergen 29,8 km 0545 471692 meer info

 

 

Bekijk alle uitjes Bekijk de prijzen